England · League TwoRegular Season - 1BİTTİ
15 Ağustos Cmt 17:00
İlk Yarı0 – 1
2. Yarı0 – 0
Uzatma—
Penaltı—
A. Dale
Model elo+poisson v1AI Analiz
elo+poisson v117.08.2026
Her tahmin değişikliği snapshot olarak kaydedilir · 83 versiyon
| # | Tarih | Tetikleyici | Ev | Berabere | Dep | xG |
|---|---|---|---|---|---|---|
| v83 | 17/08 11:35 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v82 | 17/08 10:50 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v81 | 17/08 10:05 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v80 | 17/08 08:45 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v79 | 17/08 07:33 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v78 | 17/08 05:37 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v77 | 17/08 05:00 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v76 | 17/08 05:00 | Fikstür güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v75 | 17/08 03:58 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v74 | 17/08 03:10 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v73 | 17/08 01:28 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v72 | 16/08 23:42 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v71 | 16/08 22:19 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v70 | 16/08 21:33 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v69 | 16/08 21:00 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
Tümünü göster (68 eski versiyon) →
| v68 | 16/08 19:44 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v67 | 16/08 18:52 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v66 | 16/08 17:05 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v65 | 16/08 15:56 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v64 | 16/08 13:38 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v63 | 16/08 13:06 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v62 | 16/08 12:22 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v61 | 16/08 11:44 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v60 | 16/08 10:40 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v59 | 16/08 09:13 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v58 | 16/08 05:00 | Puan tablosu güncellendi | 19% | 34% | 47% | 0.1–1.1 |
| v57 | 16/08 05:00 | Fikstür güncellendi | 19%-1 | 34% | 47%+1 | 0.1–1.1 |
| v56 | 16/08 04:38 | Puan tablosu güncellendi | 20% | 34% | 46% | 0.1–1.1 |
| v55 | 16/08 03:47 | Puan tablosu güncellendi | 20% | 34% | 46% | 0.1–1.1 |
| v54 | 16/08 02:58 | Puan tablosu güncellendi | 20% | 34% | 46% | 0.1–1.1 |
| v53 | 16/08 01:49 | Puan tablosu güncellendi | 20% | 34% | 46% | 0.1–1.1 |
| v52 | 16/08 01:02 | Puan tablosu güncellendi | 20% | 34% | 46% | 0.1–1.1 |
| v51 | 15/08 23:44 | Puan tablosu güncellendi | 20% | 34% | 46% | 0.1–1.1 |
| v50 | 15/08 19:09 | Puan tablosu güncellendi | 20% | 34% | 46% | 0.1–1.1 |
| v49 | 15/08 19:09 | Maç durumu değişti | 20% | 34% | 46% | 0.1–1.1 |
| v48 | 15/08 19:00 | Puan tablosu güncellendi | 21% | 33% | 46% | 0.1–1.1 |
| v47 | 15/08 19:00 | Maç durumu değişti | 21%-3 | 33%+11 | 46%-8 | 0.1–1.1 |
| v46 | 15/08 18:57 | Puan tablosu güncellendi | 23% | 23% | 54% | 0.1–1.5 |
| v45 | 15/08 18:57 | Maç durumu değişti | 23%-34 | 23%+2 | 54%+32 | 0.1–1.5 |
| v44 | 15/08 18:57 | Puan tablosu güncellendi | 57% | 21% | 22% | 1.9–0.6 |
| v43 | 15/08 18:57 | Maç durumu değişti | 57%-3 | 21%+1 | 22%+2 | 1.9–0.6 |
| v42 | 15/08 18:55 | Puan tablosu güncellendi | 60% | 20% | 20% | 1.9–0.4 |
| v41 | 15/08 18:55 | Maç durumu değişti | 60%-1 | 20% | 20%+1 | 1.9–0.4 |
| v40 | 15/08 18:52 | Puan tablosu güncellendi | 61% | 20% | 19% | 1.8–0.3 |
| v39 | 15/08 18:52 | Maç durumu değişti | 61%-5 | 20%+6 | 19%-1 | 1.8–0.3 |
| v38 | 15/08 18:51 | Puan tablosu güncellendi | 66% | 13% | 20% | 2.5–0.5 |
| v37 | 15/08 18:51 | Maç durumu değişti | 66%-6 | 13%+5 | 20%+2 | 2.5–0.5 |
| v36 | 15/08 18:08 | Puan tablosu güncellendi | 72%+3 | 9%-1 | 19%-2 | 2.5–0.1 |
| v35 | 15/08 16:24 | Maç durumu değişti | 69%+5 | 10%-6 | 21%+1 | 2.5–0.1 |
| v34 | 15/08 16:21 | Maç durumu değişti | 65%+25 | 15%-12 | 20%-12 | 2.0–0.1 |
| v33 | 14/08 06:08 | Günlük güncelleme | 40%-4 | 28%+1 | 32%+2 | 1.4–1.1 |
| v32 | 14/08 05:41 | Puan tablosu güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v31 | 14/08 05:00 | Puan tablosu güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v30 | 14/08 05:00 | Fikstür güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v29 | 14/08 04:18 | Puan tablosu güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v28 | 14/08 03:30 | Puan tablosu güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v27 | 14/08 02:47 | Puan tablosu güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v26 | 14/08 01:56 | Puan tablosu güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v25 | 14/08 01:27 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v24 | 14/08 01:27 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v23 | 14/08 01:27 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v22 | 14/08 01:27 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v21 | 14/08 01:27 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v20 | 14/08 01:26 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v19 | 14/08 01:25 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v18 | 14/08 01:25 | Puan tablosu güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v17 | 14/08 00:49 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v16 | 14/08 00:48 | Puan tablosu güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v15 | 14/08 00:48 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v14 | 13/08 22:21 | Puan tablosu güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v13 | 13/08 22:21 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v12 | 13/08 20:35 | Puan tablosu güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v11 | 13/08 20:35 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v10 | 13/08 20:01 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v9 | 13/08 19:50 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v8 | 13/08 19:31 | Puan tablosu güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v7 | 13/08 19:31 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v6 | 13/08 18:32 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v5 | 13/08 18:16 | Puan tablosu güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v4 | 13/08 18:16 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v3 | 13/08 17:37 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v2 | 13/08 17:28 | Puan tablosu güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
| v1 | 13/08 17:28 | Sakatlık listesi güncellendi | 44% | 27% | 30% | 1.4–1.1 |
Form ve Sıralama
League Two
Chesterfield
#17 · 5 puan
O
5
G
1
B
2
M
2
Sadece evde
G-B-M 0-2-1A 4Y 5
Son 5
DDLWL
Fleetwood Town
#6 · 9 puan
O
5
G
2
B
3
M
0
Sadece deplasmanda
G-B-M 1-1-0A 3Y 2
Son 5
WDDDW
Maç Olayları
90'4 olay
0'
45'
90'
McFadzean
28'
30'
Evans
35'
Evans
45'
Cirino
Chesterfield
1 olay28'
K. McFadzean
Fleetwood Town
3 olay30'
C. Evans
35'
C. Evans
45'
Raffaele Cirino
İlk 11 ve Yedekler
23
Boot
19
Gordon
6
Simpson
5
McFadzean
33
Hutton
20
McEachran
8
Stirk
37
Koroma
17
Sotiriou
24
Markanday
10
Bonis
1
Lynch
5
Potter
6
Bennett
26
Rooney
4
Neal
14
McCann
10
Helm
8
Thompson-Sommers
29
Cirino
9
Davies
17
Evans

CHE
4-2-3-1
Tek. Dir.
Paul Cook
23GR. Boot
33DR. Hutton
5DK. McFadzean
6DJ. Simpson
19DL. Gordon
8MR. Stirk
20MG. McEachran
24MD. Markanday
17MR. Sotiriou
37MJ. Koroma
10FL. Bonis
Yedekler
2DM. Owolabi-Belewu
26DJ. Eccleston
7ML. Mandeville
4MT. Naylor
30MR. Lamptey
9F. Bryden
21FD. Anisjko

FLE
3-1-4-2
Tek. Dir.
Matthew Lawlor
1GJ. Lynch
26DS. Rooney
6DR. Bennett
5DF. Potter
4MH. Neal
29R. Cirino
8MK. Thompson-Sommers
10MM. Helm
14ML. McCann
17FC. Evans
9W. Davies
Yedekler
22GJ. Pradic
36DJ. Dempsey
3DD. Andrew
7MA. Cannon
35MS. Costelloe
27C. McLean
20FA. Loupalo-Bi
Maç İstatistikleri
CHEFLE
66%
Topla oynama
34%1.53
Beklenen gol (xG)model
1.9415
Toplam şut
143
İsabetli şut
72
Bloklanan şut
05
Korner
13
Ofsayt
18
Faul
141
Sarı kart
3531
Toplam pas
273436
İsabetli pas
1726
Kaleci kurtarışı
382%
Passes %
63%—
goals_prevented
—Sakatlık ve Cezalı Listesi
Maç günü raporu
Chesterfield0
Bilinen sakatlık yok.
Fleetwood Town0
Bilinen sakatlık yok.
Aralarındaki Maçlar
3 karşılaşma
CHE Galibiyeti
0
Beraberlik
2
FLE Galibiyeti
1