England · League TwoRegular Season - 1BİTTİ
15 Ağustos Cmt 17:00
İlk Yarı0 – 0
2. Yarı0 – 1
Uzatma—
Penaltı—
A. Humphries
Model elo+poisson v1AI Analiz
elo+poisson v117.08.2026
Her tahmin değişikliği snapshot olarak kaydedilir · 83 versiyon
| # | Tarih | Tetikleyici | Ev | Berabere | Dep | xG |
|---|---|---|---|---|---|---|
| v83 | 17/08 11:35 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v82 | 17/08 10:50 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v81 | 17/08 10:05 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v80 | 17/08 08:45 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v79 | 17/08 07:33 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v78 | 17/08 05:37 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v77 | 17/08 05:00 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v76 | 17/08 05:00 | Fikstür güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v75 | 17/08 03:58 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v74 | 17/08 03:10 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v73 | 17/08 01:28 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v72 | 16/08 23:42 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v71 | 16/08 22:19 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v70 | 16/08 21:33 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v69 | 16/08 21:00 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
Tümünü göster (68 eski versiyon) →
| v68 | 16/08 19:44 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v67 | 16/08 18:52 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v66 | 16/08 17:05 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v65 | 16/08 15:56 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v64 | 16/08 13:38 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v63 | 16/08 13:06 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v62 | 16/08 12:22 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v61 | 16/08 11:44 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v60 | 16/08 10:40 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v59 | 16/08 09:13 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v58 | 16/08 05:00 | Puan tablosu güncellendi | 14% | 34% | 52% | 0.1–1.1 |
| v57 | 16/08 05:00 | Fikstür güncellendi | 14%-1 | 34% | 52%+1 | 0.1–1.1 |
| v56 | 16/08 04:38 | Puan tablosu güncellendi | 15% | 34% | 51% | 0.1–1.1 |
| v55 | 16/08 03:47 | Puan tablosu güncellendi | 15% | 34% | 51% | 0.1–1.1 |
| v54 | 16/08 02:58 | Puan tablosu güncellendi | 15% | 34% | 51% | 0.1–1.1 |
| v53 | 16/08 01:49 | Puan tablosu güncellendi | 15% | 34% | 51% | 0.1–1.1 |
| v52 | 16/08 01:02 | Puan tablosu güncellendi | 15% | 34% | 51% | 0.1–1.1 |
| v51 | 15/08 23:44 | Puan tablosu güncellendi | 15% | 34% | 51% | 0.1–1.1 |
| v50 | 15/08 19:09 | Puan tablosu güncellendi | 15% | 34% | 51% | 0.1–1.1 |
| v49 | 15/08 19:09 | Maç durumu değişti | 15%-28 | 34%+9 | 51%+19 | 0.1–1.1 |
| v48 | 15/08 19:00 | Puan tablosu güncellendi | 44% | 25% | 32% | 1.6–0.9 |
| v47 | 15/08 19:00 | Maç durumu değişti | 44%-4 | 25%+1 | 32%+3 | 1.6–0.9 |
| v46 | 15/08 18:57 | Puan tablosu güncellendi | 47% | 24% | 29% | 1.7–0.7 |
| v45 | 15/08 18:57 | Maç durumu değişti | 47%-4 | 24%+3 | 29%+1 | 1.7–0.7 |
| v44 | 15/08 18:57 | Puan tablosu güncellendi | 51% | 21% | 28% | 1.9–0.6 |
| v43 | 15/08 18:57 | Maç durumu değişti | 51%-3 | 21%+1 | 28%+2 | 1.9–0.6 |
| v42 | 15/08 18:55 | Puan tablosu güncellendi | 53% | 20% | 27% | 1.9–0.4 |
| v41 | 15/08 18:55 | Maç durumu değişti | 53%-1 | 20% | 27%+1 | 1.9–0.4 |
| v40 | 15/08 18:52 | Puan tablosu güncellendi | 55% | 20% | 26% | 1.8–0.3 |
| v39 | 15/08 18:52 | Maç durumu değişti | 55%-5 | 20%+6 | 26%-2 | 1.8–0.3 |
| v38 | 15/08 18:51 | Puan tablosu güncellendi | 59% | 13% | 27% | 2.5–0.5 |
| v37 | 15/08 18:51 | Maç durumu değişti | 59%-6 | 13%+5 | 27%+1 | 2.5–0.5 |
| v36 | 15/08 18:08 | Puan tablosu güncellendi | 65%+3 | 9%-1 | 26%-3 | 2.5–0.1 |
| v35 | 15/08 16:24 | Maç durumu değişti | 62%+4 | 9%-6 | 29%+2 | 2.5–0.1 |
| v34 | 15/08 16:21 | Maç durumu değişti | 58%+23 | 15%-12 | 27%-11 | 2.0–0.1 |
| v33 | 14/08 06:08 | Günlük güncelleme | 35%-3 | 27%+1 | 38%+2 | 1.4–1.1 |
| v32 | 14/08 05:41 | Puan tablosu güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v31 | 14/08 05:00 | Puan tablosu güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v30 | 14/08 05:00 | Fikstür güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v29 | 14/08 04:18 | Puan tablosu güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v28 | 14/08 03:30 | Puan tablosu güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v27 | 14/08 02:47 | Puan tablosu güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v26 | 14/08 01:56 | Puan tablosu güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v25 | 14/08 01:27 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v24 | 14/08 01:27 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v23 | 14/08 01:27 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v22 | 14/08 01:27 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v21 | 14/08 01:27 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v20 | 14/08 01:26 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v19 | 14/08 01:25 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v18 | 14/08 01:25 | Puan tablosu güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v17 | 14/08 00:49 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v16 | 14/08 00:48 | Puan tablosu güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v15 | 14/08 00:48 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v14 | 13/08 22:21 | Puan tablosu güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v13 | 13/08 22:21 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v12 | 13/08 20:35 | Puan tablosu güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v11 | 13/08 20:35 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v10 | 13/08 20:01 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v9 | 13/08 19:50 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v8 | 13/08 19:31 | Puan tablosu güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v7 | 13/08 19:31 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v6 | 13/08 18:32 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v5 | 13/08 18:16 | Puan tablosu güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v4 | 13/08 18:16 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v3 | 13/08 17:37 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v2 | 13/08 17:28 | Puan tablosu güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
| v1 | 13/08 17:28 | Sakatlık listesi güncellendi | 38% | 27% | 36% | 1.4–1.1 |
Form ve Sıralama
League Two
Crawley Town
#21 · 4 puan
O
5
G
1
B
1
M
3
Sadece evde
G-B-M 0-0-2A 0Y 3
Son 5
LDLWL
Crewe
#7 · 9 puan
O
5
G
2
B
3
M
0
Sadece deplasmanda
G-B-M 1-1-0A 1Y 0
Son 5
DDDWW
Maç Olayları
90'2 olay
0'
45'
90'
24'
Gibson
Arthurs
31'
Crawley Town
1 olay31'
J. Arthurs
Crewe
1 olay24'
J. Gibson
İlk 11 ve Yedekler
1
Mannone
22
Adeyemo
5
Barker
6
Farquharson
2
Gordon
20
Arthurs
25
Krasniqi
10
Duke-McKenna
8
Watson
7
Ebiowei
14
Biase
1
Booth
3
Hutchinson
5
Demetriou
6
Offord
2
Billington
14
Gibson
10
White
17
Holicek
20
Agius
7
Lankester
9
March

CRA
4-2-3-1
Tek. Dir.
Colin Kazim-Richards
1GV. Mannone
2DK. Gordon
6DP. Farquharson
5DC. Barker
22DA. Adeyemo
25MK. Krasniqi
20MJ. Arthurs
7MM. Ebiowei
8ML. Watson
10MS. Duke-McKenna
14FG. Di Biase
Yedekler
13GN. Michalski
24DA. Odimayo
16J. Russell
28MN. Tinsdale
9FD. Orsi-Dadomo
17FO. Kamara
11FO. Aderoju

CRE
4-4-2
Tek. Dir.
Lee Bell
1GT. Booth
2DL. Billington
6DL. Offord
5DM. Demetriou
3DR. Hutchinson
20MC. Agius
17MM. Holicek
10MJ. White
14MJ. Gibson
9FJ. March
7FJ. Lankester
Yedekler
31GL. Thomas
30S. Dancey
22DP. Croker
32ML. Moore
11MJ. Tabiner
23FC. McNeill
29FA. Thibaut
Maç İstatistikleri
CRACRE
48%
Topla oynama
52%0.76
Beklenen gol (xG)model
1.739
Toplam şut
183
İsabetli şut
44
Bloklanan şut
64
Korner
111
Ofsayt
36
Faul
182
Sarı kart
52
Kırmızı kart
1323
Toplam pas
345240
İsabetli pas
2703
Kaleci kurtarışı
374%
Passes %
78%—
goals_prevented
—Sakatlık ve Cezalı Listesi
Maç günü raporu
Crawley Town0
Bilinen sakatlık yok.
Crewe0
Bilinen sakatlık yok.
Aralarındaki Maçlar
2 karşılaşma
CRA Galibiyeti
0
Beraberlik
0
CRE Galibiyeti
2