England · League TwoRegular Season - 1BİTTİ
15 Ağustos Cmt 17:00
İlk Yarı2 – 0
2. Yarı1 – 1
Uzatma—
Penaltı—
The Hive Stadium · London · Çim · 6.418 kapasiteR. Eley
Model elo+poisson v1AI Analiz
elo+poisson v117.08.2026
Her tahmin değişikliği snapshot olarak kaydedilir · 83 versiyon
| # | Tarih | Tetikleyici | Ev | Berabere | Dep | xG |
|---|---|---|---|---|---|---|
| v83 | 17/08 11:35 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v82 | 17/08 10:50 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v81 | 17/08 10:05 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v80 | 17/08 08:45 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v79 | 17/08 07:33 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v78 | 17/08 05:37 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v77 | 17/08 05:00 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v76 | 17/08 05:00 | Fikstür güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v75 | 17/08 03:58 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v74 | 17/08 03:10 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v73 | 17/08 01:28 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v72 | 16/08 23:42 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v71 | 16/08 22:19 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v70 | 16/08 21:33 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v69 | 16/08 21:00 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
Tümünü göster (68 eski versiyon) →
| v68 | 16/08 19:44 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v67 | 16/08 18:52 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v66 | 16/08 17:05 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v65 | 16/08 15:56 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v64 | 16/08 13:38 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v63 | 16/08 13:06 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v62 | 16/08 12:22 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v61 | 16/08 11:44 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v60 | 16/08 10:40 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v59 | 16/08 09:13 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v58 | 16/08 05:00 | Puan tablosu güncellendi | 76% | 3% | 21% | 6.0–1.1 |
| v57 | 16/08 05:00 | Fikstür güncellendi | 76%+2 | 3% | 21%-2 | 6.0–1.1 |
| v56 | 16/08 04:38 | Puan tablosu güncellendi | 75% | 3% | 22% | 6.0–1.1 |
| v55 | 16/08 03:47 | Puan tablosu güncellendi | 75% | 3% | 22% | 6.0–1.1 |
| v54 | 16/08 02:58 | Puan tablosu güncellendi | 75% | 3% | 22% | 6.0–1.1 |
| v53 | 16/08 01:49 | Puan tablosu güncellendi | 75% | 3% | 22% | 6.0–1.1 |
| v52 | 16/08 01:02 | Puan tablosu güncellendi | 75% | 3% | 22% | 6.0–1.1 |
| v51 | 15/08 23:44 | Puan tablosu güncellendi | 75% | 3% | 22% | 6.0–1.1 |
| v50 | 15/08 19:09 | Puan tablosu güncellendi | 75% | 3% | 22% | 6.0–1.1 |
| v49 | 15/08 19:09 | Maç durumu değişti | 75%+1 | 3%-1 | 22% | 6.0–1.1 |
| v48 | 15/08 19:00 | Puan tablosu güncellendi | 74% | 4% | 23% | 5.5–1.1 |
| v47 | 15/08 19:00 | Maç durumu değişti | 74%+22 | 4%-20 | 23%-2 | 5.5–1.1 |
| v46 | 15/08 18:57 | Puan tablosu güncellendi | 52% | 24% | 24% | 1.7–0.7 |
| v45 | 15/08 18:57 | Maç durumu değişti | 52%-4 | 24%+3 | 24%+1 | 1.7–0.7 |
| v44 | 15/08 18:57 | Puan tablosu güncellendi | 55% | 21% | 23% | 1.9–0.6 |
| v43 | 15/08 18:57 | Maç durumu değişti | 55%-3 | 21%+1 | 23%+2 | 1.9–0.6 |
| v42 | 15/08 18:55 | Puan tablosu güncellendi | 58% | 20% | 22% | 1.9–0.4 |
| v41 | 15/08 18:55 | Maç durumu değişti | 58%-1 | 20% | 22%+1 | 1.9–0.4 |
| v40 | 15/08 18:52 | Puan tablosu güncellendi | 59% | 20% | 21% | 1.8–0.3 |
| v39 | 15/08 18:52 | Maç durumu değişti | 59%-5 | 20%+6 | 21%-1 | 1.8–0.3 |
| v38 | 15/08 18:51 | Puan tablosu güncellendi | 64% | 13% | 22% | 2.5–0.5 |
| v37 | 15/08 18:51 | Maç durumu değişti | 64%-6 | 13%+5 | 22%+1 | 2.5–0.5 |
| v36 | 15/08 18:08 | Puan tablosu güncellendi | 71%+4 | 9%-1 | 21%-3 | 2.5–0.1 |
| v35 | 15/08 16:24 | Maç durumu değişti | 66%+4 | 10%-6 | 24%+1 | 2.5–0.1 |
| v34 | 15/08 16:21 | Maç durumu değişti | 62%+24 | 16%-12 | 23%-12 | 2.0–0.1 |
| v33 | 14/08 06:09 | Günlük güncelleme | 38%-5 | 28%+1 | 34%+3 | 1.4–1.1 |
| v32 | 14/08 05:41 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v31 | 14/08 05:00 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v30 | 14/08 05:00 | Fikstür güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v29 | 14/08 04:18 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v28 | 14/08 03:30 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v27 | 14/08 02:47 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v26 | 14/08 01:56 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v25 | 14/08 01:27 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v24 | 14/08 01:27 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v23 | 14/08 01:27 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v22 | 14/08 01:27 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v21 | 14/08 01:27 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v20 | 14/08 01:26 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v19 | 14/08 01:25 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v18 | 14/08 01:25 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v17 | 14/08 00:49 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v16 | 14/08 00:48 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v15 | 14/08 00:48 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v14 | 13/08 22:21 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v13 | 13/08 22:21 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v12 | 13/08 20:35 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v11 | 13/08 20:35 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v10 | 13/08 20:01 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v9 | 13/08 19:50 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v8 | 13/08 19:31 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v7 | 13/08 19:31 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v6 | 13/08 18:32 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v5 | 13/08 18:16 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v4 | 13/08 18:16 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v3 | 13/08 17:37 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v2 | 13/08 17:28 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
| v1 | 13/08 17:28 | Sakatlık listesi güncellendi | 42% | 27% | 31% | 1.4–1.1 |
Form ve Sıralama
League Two
Barnet
#3 · 3 puan
O
1
G
1
B
0
M
0
Sadece evde
G-B-M 1-0-0A 3Y 1
Son 5
W
Salford City
#20 · 0 puan
O
1
G
0
B
0
M
1
Sadece deplasmanda
G-B-M 0-0-1A 1Y 3
Son 5
L
Maç Olayları
90'4 olay
0'
45'
90'
23'
Turton
Gallagher
24'
37'
Powell
Lakin
42'
Barnet
2 olay24'
O. Gallagherasist: K. Tshimanga
42'
C. Lakin
Salford City
2 olay23'
O. Turton
37'
J. Powell
İlk 11 ve Yedekler
13
Cox
18
Smith
25
Tavares
4
Collinge
5
Senior
22
Gallagher
10
Ofoborh
8
Lakin
11
Kanu
7
Knowles
20
Tshimanga
1
Norris
33
Carson
4
Aimson
22
Oluwo
20
Turton
10
N'Mai
6
Powell
18
Butcher
43
Molyneux
9
Langstaff
21
Cesay

BAR
4-3-3
Tek. Dir.
Dean Brennan
13GM. Cox
5DA. Senior
4DD. Collinge
25DN. Tavares
18DK. Smith
8MC. Lakin
10MN. Ofoborh
22MO. Gallagher
20FK. Tshimanga
7FT. Knowles
11FI. Kanu
Yedekler
1GT. Ashby-Hammond
12DW. Wright
6DZ. Williams
30DM. Kenlock
40DR. Matyar
14MB. Comley
33MB. Siaw

Salford City
4-4-2
Tek. Dir.
Peter Cklamovski
1GW. Norris
20DO. Turton
22DA. Oluwo
4DW. Aimson
33DH. Carson
43ML. Molyneux
18MM. Butcher
6MJ. Powell
10MK. N'Mai
21FK. Cesay
9FM. Langstaff
Yedekler
12GS. Long
3DZ. Awe
30MK. Malcolm
8MJ. Grant
14FA. Odoh
7MB. Woodburn
23FD. Udoh
Maç İstatistikleri
BARSAL
46%
Topla oynama
54%2.75
Beklenen gol (xG)model
1.7920
Toplam şut
147
İsabetli şut
37
Bloklanan şut
56
Korner
51
Ofsayt
420
Faul
122
Sarı kart
3268
Toplam pas
318153
İsabetli pas
2151
Kaleci kurtarışı
457%
Passes %
68%—
goals_prevented
—Sakatlık ve Cezalı Listesi
Maç günü raporu
Barnet0
Bilinen sakatlık yok.
Salford City0
Bilinen sakatlık yok.
Aralarındaki Maçlar
2 karşılaşma
BAR Galibiyeti
0
Beraberlik
0
SAL Galibiyeti
2