Russia · CupRegions Path - 2nd RoundBİTTİ
12 Ağustos Çar 19:00
İlk Yarı0 – 2
2. Yarı2 – 1
Uzatma—
Penaltı—
Model elo+poisson v1
AI Analiz
elo+poisson v114.08.2026
Her tahmin değişikliği snapshot olarak kaydedilir · 129 versiyon
| # | Tarih | Tetikleyici | Ev | Berabere | Dep | xG |
|---|---|---|---|---|---|---|
| v129 | 14/08 05:00 | Fikstür güncellendi | 31% | 8% | 62% | 2.6–6.5 |
| v128 | 14/08 01:56 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 62% | 2.6–6.5 |
| v127 | 14/08 01:23 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 62% | 2.6–6.5 |
| v126 | 14/08 00:46 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 62% | 2.6–6.5 |
| v125 | 14/08 00:31 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 62% | 2.6–6.5 |
| v124 | 14/08 00:17 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 62% | 2.6–6.5 |
| v123 | 13/08 23:04 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 62% | 2.6–6.5 |
| v122 | 13/08 22:30 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 62% | 2.6–6.5 |
| v121 | 13/08 21:32 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 62% | 2.6–6.5 |
| v120 | 13/08 21:26 | Maç durumu değişti | 31% | 8% | 62%+1 | 2.6–6.5 |
| v119 | 13/08 21:22 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.4 |
| v118 | 13/08 19:16 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.4 |
| v117 | 13/08 19:16 | Maç durumu değişti | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.4 |
| v116 | 13/08 19:15 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.4 |
| v115 | 13/08 19:10 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.4 |
Tümünü göster (114 eski versiyon) →
| v114 | 13/08 19:10 | Maç durumu değişti | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.4 |
| v113 | 13/08 18:30 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v112 | 13/08 17:52 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v111 | 13/08 17:15 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v110 | 13/08 16:49 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v109 | 13/08 15:31 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v108 | 13/08 15:03 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v107 | 13/08 14:22 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v106 | 13/08 14:11 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v105 | 13/08 13:46 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v104 | 13/08 13:22 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v103 | 13/08 12:39 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v102 | 13/08 11:52 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v101 | 13/08 11:40 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v100 | 13/08 11:28 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v99 | 13/08 11:08 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v98 | 13/08 10:09 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v97 | 13/08 09:27 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v96 | 13/08 08:57 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v95 | 13/08 08:34 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v94 | 13/08 08:13 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v93 | 13/08 07:45 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v92 | 13/08 06:16 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v91 | 13/08 05:51 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v90 | 13/08 05:40 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v89 | 13/08 05:14 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v88 | 13/08 05:00 | Puan tablosu güncellendi | 31% | 8% | 61% | 2.7–6.6 |
| v87 | 13/08 05:00 | Fikstür güncellendi | 31%-2 | 8% | 61%+2 | 2.7–6.6 |
| v86 | 13/08 04:44 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v85 | 13/08 04:28 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v84 | 13/08 03:53 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v83 | 13/08 03:31 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v82 | 13/08 02:59 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v81 | 13/08 02:49 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v80 | 13/08 02:32 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v79 | 13/08 02:11 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v78 | 13/08 01:54 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v77 | 13/08 01:25 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v76 | 13/08 01:09 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v75 | 13/08 00:34 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v74 | 13/08 00:20 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v73 | 12/08 23:52 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v72 | 12/08 23:37 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v71 | 12/08 23:14 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v70 | 12/08 22:21 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v69 | 12/08 21:53 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v68 | 12/08 21:28 | Puan tablosu güncellendi | 32% | 8% | 60% | 2.7–6.6 |
| v67 | 12/08 21:28 | Maç durumu değişti | 32% | 8% | 60%+1 | 2.7–6.6 |
| v66 | 12/08 21:09 | Puan tablosu güncellendi | 33% | 8% | 59% | 2.8–6.4 |
| v65 | 12/08 21:09 | Maç durumu değişti | 33% | 8% | 59% | 2.8–6.4 |
| v64 | 12/08 21:05 | Puan tablosu güncellendi | 33% | 8% | 59% | 2.7–6.3 |
| v63 | 12/08 21:05 | Maç durumu değişti | 33% | 8% | 59% | 2.7–6.3 |
| v62 | 12/08 20:56 | Puan tablosu güncellendi | 33% | 8% | 59% | 2.7–6.2 |
| v61 | 12/08 20:56 | Maç durumu değişti | 33%-10 | 8%-17 | 59%+26 | 2.7–6.2 |
| v60 | 12/08 20:50 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 25% | 33% | 1.5–1.4 |
| v59 | 12/08 20:34 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 25% | 33% | 1.5–1.4 |
| v58 | 12/08 20:15 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 25% | 33% | 1.5–1.4 |
| v57 | 12/08 20:04 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 25% | 33% | 1.5–1.4 |
| v56 | 12/08 20:04 | Maç durumu değişti | 42% | 25% | 33% | 1.5–1.4 |
| v55 | 12/08 20:04 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 24% | 33% | 1.5–1.4 |
| v54 | 12/08 20:04 | Maç durumu değişti | 43% | 24% | 33% | 1.5–1.4 |
| v53 | 12/08 20:00 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 24% | 33% | 1.5–1.5 |
| v52 | 12/08 19:53 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 24% | 33% | 1.5–1.5 |
| v51 | 12/08 19:53 | Maç durumu değişti | 43%+1 | 24% | 33%-1 | 1.5–1.5 |
| v50 | 12/08 19:51 | Puan tablosu güncellendi | 42% | 24% | 34% | 1.5–1.5 |
| v49 | 12/08 19:51 | Maç durumu değişti | 42%-1 | 24% | 34%+1 | 1.5–1.5 |
| v48 | 12/08 19:50 | Maç durumu değişti | 43% | 24% | 33% | 1.5–1.4 |
| v47 | 12/08 19:14 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 24% | 32% | 1.6–1.4 |
| v46 | 12/08 19:09 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 24% | 32% | 1.6–1.4 |
| v45 | 12/08 19:09 | Maç durumu değişti | 43% | 24% | 32% | 1.6–1.4 |
| v44 | 12/08 19:03 | Puan tablosu güncellendi | 44% | 24% | 32% | 1.6–1.4 |
| v43 | 12/08 19:03 | Maç durumu değişti | 44%-1 | 24% | 32%+1 | 1.6–1.4 |
| v42 | 12/08 19:00 | Puan tablosu güncellendi | 44% | 24% | 32% | 1.6–1.4 |
| v41 | 12/08 18:51 | Maç durumu değişti | 44%+1 | 24% | 32%-1 | 1.6–1.4 |
| v40 | 12/08 18:48 | Maç durumu değişti | 44%+2 | 24% | 32%-2 | 1.6–1.5 |
| v39 | 12/08 18:08 | Maç durumu değişti | 42% | 24% | 34% | 1.5–1.5 |
| v38 | 12/08 18:03 | Maç durumu değişti | 42% | 24% | 34% | 1.5–1.5 |
| v37 | 12/08 17:53 | Maç durumu değişti | 42%+1 | 24% | 34%-1 | 1.6–1.6 |
| v36 | 12/08 17:05 | Maç durumu değişti | 41% | 23% | 35% | 1.6–1.6 |
| v35 | 12/08 16:05 | Maç durumu değişti | 41% | 24%+1 | 35% | 1.5–1.6 |
| v34 | 12/08 15:53 | Maç durumu değişti | 42% | 23% | 35% | 1.6–1.7 |
| v33 | 12/08 15:25 | Maç durumu değişti | 42% | 23% | 35%-1 | 1.6–1.7 |
| v32 | 12/08 15:10 | Maç durumu değişti | 42% | 23% | 35% | 1.6–1.7 |
| v31 | 12/08 06:01 | Günlük güncelleme | 42% | 23% | 36% | 1.6–1.7 |
| v30 | 11/08 21:28 | Maç durumu değişti | 42% | 23% | 36% | 1.6–1.7 |
| v29 | 11/08 20:23 | Maç durumu değişti | 42%-1 | 23% | 35%+1 | 1.7–1.7 |
| v28 | 11/08 18:57 | Maç durumu değişti | 43% | 22% | 34%-1 | 1.8–1.7 |
| v27 | 11/08 06:03 | Günlük güncelleme | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v26 | 11/08 05:44 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v25 | 11/08 05:00 | Fikstür güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v24 | 11/08 04:41 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v23 | 11/08 04:28 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v22 | 11/08 04:17 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v21 | 11/08 03:46 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v20 | 11/08 02:20 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v19 | 11/08 02:09 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v18 | 11/08 01:35 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v17 | 11/08 01:21 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v16 | 11/08 00:45 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v15 | 11/08 00:32 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v14 | 10/08 23:57 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v13 | 10/08 23:46 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v12 | 10/08 23:04 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v11 | 10/08 22:53 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v10 | 10/08 22:22 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v9 | 10/08 22:12 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v8 | 10/08 21:43 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v7 | 10/08 21:32 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v6 | 10/08 21:02 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v5 | 10/08 20:50 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v4 | 10/08 20:07 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v3 | 10/08 19:55 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v2 | 10/08 19:23 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
| v1 | 10/08 19:12 | Puan tablosu güncellendi | 43% | 22% | 35% | 1.7–1.7 |
Form ve Sıralama
Cup
Khimik Dzerzhinsk
—
Nosta
—
Maç Olayları
90'2 olay
0'
45'
90'
2'
Vainer
42'
—
Khimik Dzerzhinsk
0 olayNosta
2 olay2'
A. Vainer
42'
—
Sakatlık ve Cezalı Listesi
Maç günü raporu
Khimik Dzerzhinsk0
Bilinen sakatlık yok.
Nosta0
Bilinen sakatlık yok.
Aralarındaki Maçlar
0 karşılaşma
DZE Galibiyeti
0
Beraberlik
0
NOS Galibiyeti
0

